• Čeština
  • Slovenština
  • English (UK)

Virtuálně z veletrhu

For Industry 2016 vp modul
Pro spuštění prohlídky klikni na obrázek.

Školení

Školení na průmyslových značících systémech


K dispozici jsou tři základní varianty školení prováděné na našich zařízeních a na software. Standardně je školení prováděné ve dvou školících místnostech společnosti Leonardo technology, umožňující vytvoření dvou malých skupin pro zvýšení intenzity školení. Je možné provést školení i na vaší straně, ale ne všechna školení je možné přesunout k vám.

   BASIC 

Ovládání, obsluha, údržba zařízení, základí školení na zařízení zahrnující veškeré funkce ohledně ovládání zařízení, tvorbu tiskových zpráv a následnou denní, týdenní a roční údržbo una zařízení. Praktické řešení na zařízení se simulací možných chyb, poruch a jejich odstranění. Délka školení je od 2 do 6 hodin dle typu zařízení.

   ADVANCED

Rozšířené ovládání a údržba, zahrnuje základní školení a následné pokročilé funkce ohledně zadávání speciálních funkcí na tiskárně, jako je tvorba proměnných textů, datové pole pro RS232 komunikaci, komunikace a tisk z databáze. Praktické řešení příkladů na zařízení nebo software. Délka školení od 3 do 8 hodin.

   PROGRAMMER

Speciální školení nezabývající se provozem zařízení, ale specializuje se na vysvětlení principu vzdáleného ovládání zařízení prostřednoctvím RS232, Ethernet, WiFi komunikace. Zahrnuje teoretické řešení komunikace mezi zařízeními a praktické řešení komunikce. Příklady komunikace se zařízením, zasílání dat z databáze, kontrola stavu zařízení, ovládání. Délka školení od 3 do 8 hodin.

Aktuální vydání časopisu Leonardo technology

titulka lt10
Pro shlédnutí klikni na obrázek.

Prezentace TTR divize Leonardo technology

Leonardo technology s.r.o.

Zasílání aktualit

Buďte informováni o novinkách, které Vám nabízíme.

Klikněte na na tlačítko "Podepsat" a na vyplněné jméno a e-mail Vám budou zasílány aktuální informace.