• Čeština
  • Slovenština
  • English (UK)

Virtuálně z veletrhu

For Industry 2016 vp modul
Pro spuštění prohlídky klikni na obrázek.

Ocenění společnosti

Ocenění společnosti Leonardo technology s.r.o.


Září 2008  

Získání prestižního ocenění Zlatá medaile MSV 2008 na výstvě Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně za exponát Leibinger JET3. Leonardo technology je velmi potěšen, že se mohl účastnit vývoje na tiskárně Leibinger JET3 a nestal se montážní společností, která pouze vyrábí zařízení, ale použil myšlenky a hlavy našich techniků, ke zdokonalení a patentování několika částí ink jet systému Leibinger JET3. Jsme hrdí na dosažené výsledky, které potvrzuje zájem o tak výjmečné zařízení a získání Zlaté medaile MSV 2008. V JET 3 bije německé srdce a myšlenky českých hlav.

V rámci jubilejního 50. mezinárodním strojírenském veletrhu byly odbornou hodnotitelskou komisí v čele s proděkanem Fakulty strojního inženýrství VUT v Brně Radkem Knoflíčkem opět hodnoceny vystavené exponáty a udělovány prestižní ocenění Zlatá medaile.

 

Cílem hodnocení exponátů bylo upozornit odbornou veřejnost i média na to nejzajímavější, co v současné době trh nabízí, a usnadnit novým perspektivním produktům vstup na české trhy. Vzhledem k dlouholeté tradici soutěže se Zlaté medaile staly skutečně prestižní záležitostí, která může být pro nově uváděný produkt velkým benefitem.

 

Soutěž je určena pro exponáty prezentované na mezinárodním strojírenském veletrhu MSV, které jsou svými parametry srovnatelné se světovou úrovní a určují trend vývoje ve svém oboru.


Říjen 2005  

Získání prestižního ocenění Zlatá medaile MSV 2005 na výstvě Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně za exponát mikroúder Couth, kdy při slavnostním předávání byla představena společnost Leonardo technology panu ministru průmyslu a obchodu České republiky Milanu Urbanovi. Bc.Luboš Glier převzal ocenění na slavnostním předání na strojírenském veletrhu a při gratulaci opětoval přání panu ministru v pokračování úspěšného rozvoje.  

 

 

 

V neobvyklém termínu od 3. do 7. října 2005 byly všechny pavilony brněnského výstaviště zcela zaplněny jednou z významných evropských přehlídek mnoha klíčových průmyslových odvětví především strojírenského a elektrotechnického charakteru. Na čisté výstavní ploše 70 000 m2 se na brněnském výstavišti prezentovalo celkem 2 250 firem ze 33 zemí světa.

 

Na Zlatou medaili MSV 2005 bylo nominováno 18 exponátů, z nichž odborná hodnotitelská komise vedená děkanem Fakulty strojního inženýrství VUT v Brně Josefem Vačkářem vybrala polovinu. Nominovaný mikroúderový systém získal ocenění Zlatá medaile MSV 2005, ve velké konkurenci českých i zahraničních firem.

Květen 2003  

První a velmi úspěšná výstava v České republice Embax Print 2003, na které jsme získali neočekávaný zájem médií a klientů. Poprvé představili Multihead, Leibinger JET2 a e-SolarMark.

Více než 600 vystavovatelů z 25 zemí se zúčastnilo 22. veletrhu EmbaxPrint ve dnech 20.-23. května 2003 v Brně na celkové ploše velikosti 650 000 m2 s 16 výstavními halami.

Získání prestižního výstavního ocenění ZLATÝ EMBAX PRINT 2003za bezkonkurenční ink jet zařízení LEIBINGER JET 2 ve světové i domácí konkurenci. Ocenění ukazuje trendy ve vývoji zařízení a současnou technickou špičku vývoje, stejně tak konkurenceschopnost zařízení na trhu s jeho servisní a prodejní podporou.

Zlata medaile MSV 2008 pro Leonardo technology

 

Oceneni Zlata Medaile MSV 2008 pro Leonardo technology

 

 

 

Zlata medaile MSV pro Leonardo technology 

Oceneni Zlata medaile MSV ministrem prumyslu pro Leonardo technology

 Zlaty Embax Print pro Leonardo technology

 

 

 

Oceneni Zlaty Embax Print za inkjet Leibinger JET2

 

Aktuální vydání časopisu Leonardo technology

titulka lt10
Pro shlédnutí klikni na obrázek.

Prezentace TTR divize Leonardo technology

Leonardo technology s.r.o.

Zasílání aktualit

Buďte informováni o novinkách, které Vám nabízíme.

Klikněte na na tlačítko "Podepsat" a na vyplněné jméno a e-mail Vám budou zasílány aktuální informace.