• Čeština
  • Slovenština
  • English (UK)

Virtuálně z veletrhu

For Industry 2016 vp modul
Pro spuštění prohlídky klikni na obrázek.

Historie společnosti

Historie společnosti Leonardo technology s.r.o

Září 2009
Přemístění sídla společnosti Leonardo technology s.r.o. do reprezentativních prostor v Unesco oblasti Lednicko Valtického areálu v obci Hlohovec v nádherné lokalitě rybníků a parkových lesů, v blízkosti Lichtensteinských památek jako je Hraniční zámek, Tři grácie, Minaret, Lednický park, Janův hrad a další pamětihodnosti. Na zastřešené ploše budovy s více jak 1.ooo m2 plochy vám nabídneme dvě školící místnosti, špičkové servisní zázemí a nově vybudované skladové hospodářství s logistikou pro Čechy a Slovensko. V předváděcí místnosti je k vidění celý rozsah nabízených značících zařízení, kde si lze označit vaše vzorky a vyzkoušet nová zařízení.

Srpen 2009
Do řady tiskáren s vysokým rozlišením od společnosti ALE Francie se zařadila další speciální tiskárna ALE Tz54, využívající piezo technologii od společnosti XAAR a unikátní inkoustový systém s výškou tisku 54mm jednou hlavou, s možností rozšíření až na 4 tiskové hlavy.
Jednotný vizuelní design servisních automobilů, pro snadnou identifikaci, podporující firemní oranžové barvy.

Červenec 2009
Nové zařízení od společnsoti RMU, mikroúder Fionda, určený do velmi tvrdých podmínek průmyslu, pracujících 24 hodin 7 dní v týdnu. Mikrokóder vyníká robustností se čtyřmi lineárními kulčkovými vedeními qvalitou provedení. Doplněna řada ovládacích jednotek pro mikroúdery o dotykovou obrazovku, USB flash disk připojení a nový operační panel řídící jednotky zapouzdřitelný do automatu.+

Květen 2009
Výstava MSV Nitra a představení nového maskota firmy suLTan Leonardo, který nás provází jak na webových stránkách, tak i na výstavy MSV Nitra na Slovensku. Velký úspěch v prezentaci Quintest zařízení.

Duben 2009
Získání zastoupení pro nový značící systém na bázi kontaktního značení, často použivaný u výrobců pro automotive a elektroniku, systém pod označením Quintest.
Výsledek vývoje ručního značícího zařízení pro značení bodem, vhodného například pro kontrolu svárů. Systém je pod označením JET PEN GUN.

Únor 2009
V produkci tiskáren je představen nový terminál PR5 pro tiskárny Jaguar 53LTi s možností USB připojení a jednoduchým menu pro volbu zprávy a nastavení. Dále je prezentováno ovládání laseru Solaris eMark přes iPhone mobilní telefón, kdy vyniká jednoduchost WiFi připojení k datovým mobilním zařízením. Rozšířena je nabídka produkce od společnosti I.P.Printing na systém DOD 08 pro tisk velmi velkých znaků.

Leden 2009
Slovenská republika poprvé platí Eurovými bankovkami a hlavně mincemi, které jsou raženy na Slovensku v Kremnici. Každý balíček s přesně napočítanými mincemi dovezený do banky, je označen tiskárnami Jaguar od společnosti ITW Betaprint. Ano, lze říci, že i zde se Leonardo technology podílel na rozvoji hospodářství Slovenska a díky jeho aplikaci tiskáren Jaguar, se dostala naše práce do rukou snad každého slovenského ob?ana.

I letos, tak jako vloni se lepí Slovenské dálniční známky na přední sklo automobilů a obsahují potisk čárovým kódem tiskárenami Leibinger. Leonardo technology je i v tomto roce velmi blízko každému řidiči na Slovensku používající dálniční síť silnic.

Prosinec 2008
Celosvětová situace na trhu ovlivnila i situaci hospodářství v České republice, přesto Leonardo technology s.r.o. vykazuje meziroční růst 16%. Zvýšuje se zájem o ekonomické, nízkonákladové značení, které je také součástí kompletní nabídky značící technologie. Významnou roli zde získává laserová technologie SOLARIS, která je bez spotřebního materiálu jakým je inkoust. Dále je zájem o přímé, ekonomicky výhodné značení na kartonové krabice od společnosti ALE.

Září 2008
Pokračující vývoj inkjet Leibinger JET3 je završen představením inkjetu pro Český a Slovenský trh s úplnou lokalizací jazyka. Nový inkjet představuje špičku vývoje a jako světově první inkjet s kontinuálním paprskem pracující na Windows Embeded platformě, která otevírá neskutečné možnosti v širokém průmyslovém spektru jak v připojení přes Ethernet, WiFi, tak i jednoduchost ovládání dotekovou obrazovkou, s největší úhlopříčkou na trhu kontinuálních inkjet tiskáren. Vyprofilování požadavků trhu a zákazníků stále nutí vývoj nových technologií a patentů a tak i zde se objevuje revoluční patentované dvou osé uzavření trysky. Nejde jen o předchozí zdokonalení uzavření trysky, ale jde o kompletně nový, nadčasový princip uzavření trysky.

Leonardo technology je velmi potěšen, že se mohl účastnit vývoje na tiskárně Leibinger JET3 a nestal se montážní společností, která pouze vyrábí zařízení, ale použil myšlenky a hlavy našich techniků, ke zdokonalení a patentování několika částí ink jet systému Leibinger JET3. Dosažené výsledky vývoje na zařízení, potvrzuje zájem o tak výjmečnou tiskárnu, která je přihlášena do soutěže o Zlatou medaili na výstavě MSV 2008 a následně získání prestižního ocenění ZLATÁ MEDAILE MSV 2008 za ink jet Leibinger JET3. Bije v něm německé srdce, ale i myšlenky českých hlav.

Duben 2008
Nízko-cenový vektorový laser e-Mark společnosti Solaris Laser S.A., konkurující ink jet technologii, který získala společnost Leonardo technology ještě dříve než byl oficiálně představen na výstavě Interpack Německo.

Představení jednobodového systému I.P.Printing pro identifikace barevným bodem na výrobky. Jednoduché, ale stále vyhledávané zařízení pro značení špatných nebo dobrých kusů, značení průchodu linkou, pracovištům.

Květen 2008
Představení nového inkjet Leibinger JET3 s velkou barevnou dotykovou obrazovkou, patentovaným dvou osým uzavřením trysky. První představení proběhlo na výstavě Interpack Düsseldorf Německo a společnost Leonardo technology jako spoluautor tiskárny JET3 byl u toho.

Leden 2008
Oficiální založení dceřiné společnosti Leonardo technology s.r.o. pro Slovensko v krásném lázeňském prostředí města Piešťany. Leonardo technology je blíže ke svým zákazníkům na Slovensku a díky vstupu na slovenský trh se stává nadnárodní společností.  

Říjen 2007
Představení na MSV 2007 mikrobodového systému od společnsti RMU.

Představení vláknového laserového systému 30W a kontinuálního vláknového systému 20W na výstavě MSV 2007.

Květen 2007
Pod křídla společnosti ITW vstupuje Allen Coding Německo a společnost ITW se stává co do rozsahu online termostransferových tiskáren největší společností na světě. Leonardo technology nabízí celou řadu ITW termotransferových tiskáren.

Představení inkjet Leibinger JET2 Ecojet s možností tisku pouze 2 řádků, ale velmi přijatelnou cenou při zachování všech výhod Leibinger inkjet systému.

Leden 2007
Záčátek dlouhodobé přestavby nového sídla společnosti Leonardo technology v obci Hlohovec, na jihu Moravy. V tento měsíc zedníci začali bourat první část stěn.

Na Slovesnku se lepí na přední sklo dálniční známky, které obsahují čárový kód, vytištěný právě našimi tiskárnami Leibinger JET2. Tak se aplikace Leibinger tiskáren dostala k největšímu počtu uživatelů na Slovensku.

Prosinec 2006
Po 4 letech od prvotní myšlenky založení společnosti je bilance na konci tohoto roku uzavřena v kladných číslech.

Prosinec 2006
Podílení se na vývoji nové inkjet tiskárny Leibinger JET3, kdy jsme konzultovali a specifikovali strukturu jak elektroniky tak i hydrauliky systému společně s R&D Leibinger. Tiskárna bude představena za dva roky na výstavě Interpack v Květnu 2008. Později se ukázalo, že většina požadavků a připomínek od společnosti Leonardo technology byla akceptována a postoupena do produkce tiskárny Leibinger JET3.

Říjen 2006
Výstava MSV 2006 a navázání na loňskou výstavu, kde společnost Leonardo technology získala prestižní ocenění Zlatá Medaile MSV. Představení nového revolučního YAG laseru (fibre glass) společnosti Solaris.

Březen 2006
Potravinářská výstava Salima, pokračování v představení novinek pro český trh. Představení celého sortimentu tiskáren ALE s novým software Codex Rix a probuzení zájmu o značení s laserovými systémy Solaris s představením nového designu laserů Solaris samozřejmě s českým menu v ovládání.

Leden 2006
Zaměření se na softwarovou činnost a představení vlastního software pro termotransferové tiskárny od společnosti ITW Betaprint pro tvorbu etiket tiskáren Jaguar, který je použit následně ve zdravotnické výrobě.

Prosinec 2005
Systém Leibinger JET2 spolu s vlastním vyvinutým manipulátorem v XY osách, se servo pohonem a vlastním software, se stal součástí patentovaného projektového řešení výroby křemíkových polotovarů.

Listopad 2005
Koupě 3 podlažní provozní a administrativní budovy, jejíž architektonické řešení usnadnilo realizaci skladového hospodářství a skvalitní servisní činnost pro klienty společnosti Leonardo technology. 

Říjen 2005
Získání prestižního ocenění Zlatá medaile MSV 2005 na výstvě Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně za exponát mikroúder Couth, kdy při slavnostním předávání byla představena společnost Leonardo technology panu ministru průmyslu a obchodu České republiky Milanu Urbanovi. Bc.Luboš Glier převzal ocenění na slavnostním předání na strojírenském veletrhu a při gratulaci opětoval přání panu ministru v pokračování úspěšného rozvoje.

Květen 2005
Dovezen do České republiky první mikroúder od společnosti Couth Španělsko, který je nejrychlejším mikroúderovým zařízením na světě.

Výstava Embax Print, pokračování v představení novinek pro český trh a navázání na tradici úspěšného získání ocenění Zlatý Embax Print 2003.  Představení celého sortimentu tiskáren ALE s novou plnobarevnou tiskárnou s tiskem na kartony.

Červen 2005
Výstava MSV Nitra na Slovensku se získáním cenných kontaktŮ a orientací společnosti Leonardo technology na slovenský trh. Na výstavě byl velmi velký zájem o tisk s vysokým rozlišením na kartony tiskárnami ALE ET7

Prosinec 2004
Založení pobočky, chcete-li provozovny společnosti Leonardo technology s.r.o. v Mladé Boleslavi, kdy jsme zase blíže k našim klientům. Provozovna v Mladé Boleslavi má velmi rychlý servisní dosah ke klientům z okolí Prahy a Liberecka

Září 2004
Výstava MSV 2004 a představení několika překvapení v průmyslovém značení, hlavně komunikace přes WiFi propojení na naše tiskárny,  které je zase o krok dále než ostatní konkurence

Srpen 2004
Oficielně legislativní založení společnosti
LEONARDO TECHNOLOGY s.r.o.

Červen 2004
ZmĚna živnosti na kapitálovou společnost s ručením omezeným, podepsáním zakladatelské listiny pro společnost Leonardo technology s.r.o.

Květen 2004
Výstava v Nitře, Slovensko a představení zde několik překvapení pro Slovenské klienty, jako byl oceněný Leibinger JET2, termotransferové tiskárny Jaguar

Březen 2004
Výstava Salima a první představení tiskáren s vysokým rozlišením od společnosti ALE Sarl Francie České veřejnosti. Tiskárny ALE, které získávají mnoho cen na výstavách.

Leden 2004
Uvedení na český trh nový „low cost“ ink jet systém Smart JET od společnosti Paul LEIBINGER GmbH, Ink jet systém s dotykovým displejem, v nerezovém provedení a s mnoha přednostmi v jeho chodu

Prosinec 2003
Získání zastoupení od francouzské společnosti ALE Sarl specializující se na průmyslové tiskárny s vysokým rozlišením

Listopad 2003
Získávání si úcty v instalaci již 15 značících strojů s názvem LEIBINGER v České Republice za velmi krátkou dobu, kdy uživatelé přicházejí zpět a oceňují technické provedení LEIBINGER JET2

Listopad 2003
Instalace prvního ink jet systému Leibinger JET2 ve Slovenské Republice
s označováním datumu výroby

Září 2003
Oficiální zapsání Ochranné známky Leonardo Technology (186873) do rejstříku pod číslem 257 494 

Prestižní výstava MSV 2003 a získání mnoho cenných obchodních kontakt? 

Srpen 2003
Tiskárny Jaguar se účastní výstavy Agrokomplex Nitra na Slovensku, na baličkách, které běžně zásobují baleným zbožím supermarkety, jako je Tesco, Makro, Hypernova a další 

Překonáno 10.000 přístupů na firemní internetové stránky www.LT.czza jeden měsíc a to konkrétně červenec 

Červen 2003
Za relativně krátkou dobu dosažení prodeje a instalace již 10ks tiskáren JAGUAR II od spole?nost ITW Betaprint, které tisknou ceny a názvy například na zboží pro supermarkety

Květen 2003
První a velmi úspěšná výstava v České Republice Embax Print 2003, na které jsme získali neočekávaný zájem médií a klientů. Poprvé představili Multihead, Leibinger JET2 a e-SolarMark

Získání prestižního výstavního ocenění ZLATÝ EMBAX PRINT 2003 za bezkonkurenční ink jet zařízení LEIBINGER JET 2 ve světové konkurenci

Listopad 2002  
Oficiální zastoupení od Solaris Laser S.A. specializující se jen na výrobu bezkonkurenčních průmyslových vektorových značících laserových systémů světového ohlasu

Červenec 2002
Oficiální zastoupení společnosti Paul Leibinger GmbH, výrobce přátelsky ovládaných průmyslových ink jet tiskáren s dotykovým displejem a s vysokou spolehlivostí provozu

Květen 2002
Získání zastoupení ITW Betaprint Ltd., společnosti mající v nabídce nejširší sortiment on-line thermo-transferových tiskáren na světě a vůbec první výrobce on line thermotransferových tiskáren

Duben 2002
Založení prvního živnostenského listu a od myšlenky k opravdové realizaci společnosti

Návštěva výstavy Interpack v Düsseldorfu (Německo), ještě jednou kontaktování spolešnosti Solaris Laser S.A., ITW Betaprint Ltd. a společnost Paul Leibinger GmbH

Březen 2002
Kontaktování prvních zahraničních společností ohledně dosažení obchodního zastoupení a jejich postupné navštívení v Anglii, Německu, Španělsku, Francii.

Leden 2002
První myšlenka založení společnosti čistě se zaměřením na speciální špičkové průmyslové značící systémy z celého světa, které často bývají více pružnější ve vývoji a velmi rychlé v odezvě.

 

 

 

Zlata medaile MSV pro Leonardo technology

 

 

 

 

 

Oceneni Zlata Medaile MSV 2008 pro Leonardo technology

 

ink jet Leibinger JET3

 

sidlo spolecnosti na Slovensku v Piestanech

vlaknovy laser SOLARIS

 

kontakt na spolecnost Leonardo technology s.r.o. na Slovenske republice

 

 

sidlo spolecnosti v Lednicko Valtickem arealu

 

 

 

 

 

 

Oceneni Zlata medaile MSV ministrem prumyslu

 

 

 

 

 

 

 

 

Zlata medaile MSV pro Leonardo technology

 

 

 

 

 

 

Zlaty Embax Print pro Leonardo technology

 

 

 

 

Jaguar multihead termotransferova tiskarna

 

 

 

 

 

Oceneni Zlaty Embax Print za inkjet Leibinger JET2

 

Aktuální vydání časopisu Leonardo technology

titulka lt10
Pro shlédnutí klikni na obrázek.

Prezentace TTR divize Leonardo technology

Leonardo technology s.r.o.

Zasílání aktualit

Buďte informováni o novinkách, které Vám nabízíme.

Klikněte na na tlačítko "Podepsat" a na vyplněné jméno a e-mail Vám budou zasílány aktuální informace.